České bedýnky

Co je důležité...

Jmenuji se Eva Urbanová a jsem zakladatelkou společnosti České bedýnky. Ve svém podnikání jsem zažila nespočet těžkých situací a pádů, a proto vím, jak důležité je mít vedle sebe někoho, kdo vás podpoří ve správnou chvíli.

Myšlenka, z níž vzešly České bedýnky, v mé hlavě klíčila dávno před tím, než jsem sebrala odvahu a pustila se do toho. Mou základní představou a cílem byla propagace malých českých výrobců delikates, jejichž úžasné výrobky jsem chtěla přinést na stůl do českých domácností a firem.

Jsem vděčná za to, že se nám podařilo s touto myšlenkou uspět a pomoci tak trochu propagaci českého umu, řemesla a kvality nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Vážím si všech, kteří nás na této cestě doprovázejí a pomáhají nám naplnit naše poslání a podporují hodnoty, s nimiž naše podnikání stavíme.

Milujeme české kvalitní produkty

Jsme lokální patrioti. Věříme našim výrobcům a jejich výrobkům.
bakery-icon-13

Ruční zpracování je naše vizitka

Jak bedýnky, tak i výrobky v nich obsažené, jsou výsledkem velmi často ruční výroby.
bakery-icon-16

Vybíráme lahůdky prémiové kvality

Na výběru záleží. Výrobky hodnotíme a naskladňujeme pouzy ty nejlepší pro vás.
bakery-icon-02

Osobně kontrolujeme kvalitu ve výrobnách

Se všemi výrobci se známe osobně, neboť do výroben velmi často jezdíme.
bakery-icon-19

Chceme uchovat tradiční receptury a postupy

Každý den se snažíme pomocí našich bedýnek udržet tradiční výrobky i pro budoucnost.
bakery-icon-20

Podporujeme pracovité lidi a poctivé výrobky

Naše práce nás baví, protože potkáváme lidi. Srdcaře a pracanty, kteří milují, co dělají.
 

Věříme, že poctivý a ryze český produkt na trhu dárkových předmětů chyběl a máme spoustu plánů do budoucna a nechceme zůstat jen u jídla. Děkujeme za Vaše tipy na nové lahůdky a šikovné výrobce. Společně s Vámi vylepšujeme nabídku o další dobroty. Tzv. šuškandou nám velmi pomáháte v doporučeních do dalších nových firem. Posíláte nám skvělé zákazníky a společně můžeme rozdat ještě více radosti. To je pro nás největší dar a i zároveň vysvědčení, který dobíjí energii a chuť do dalších plánů.

ZÁKAZNÍCI NÁS PODRŽELI V NEJTĚŽŠÍCH CHVÍLÍCH,

ALE I VÍRA V POSELSTVÍ ČESKÝCH BEDÝNEK

Před hlavní sezonou na podzim 2017 nás velmi zasáhla ničivá kalamita. Přišli jsme o vše, kompletní vybavení, vyladěné limitované edice lahůdek, ale i vysněné prostory na Dubině v Pardubicích. Zůstala nám víra v poselství Českých bedýnek, dále skvělý bedýnkový tým výrobců. Pomohli nám firmy a jednotlivci, kteří nás svými objednávkami podpořili a my mohli dál rozvíjet a stavět znova celou firmu a zázemí na Letišti v Pardubicích. A nikdy Vám to nezapomeneme!

 Co tedy spojuje České bedýnky s našimi zákazníky? Podpora a důvěra v poctivé a chutné výrobky a naše šikovné lidi v regionech. Společně podporujeme českou ekonomiku. Po více jak 5 letech jsme s celým týmem vyrobili tisíce bedýnek různých velikostí. Kromě Austrálie rozdávaly radost k různým příležitostem na všech kontinentech světa. Vždy Česká bedýnka hrdě reprezentovala naši zemi v srdci Evropy.

NOVINKY A NÁŠ SMĚR

 Baví nás pro Vás vymýšlet nové kolekce na míru. Připravujeme kromě tří základních velikostí bedýnek i atypické bedýnky na přání. Rádi si hýčkáme firmy, které se k nám pravidelně vrací a tím nám pomáhají růst. Dokážeme připravovat malé balíčky na eventy, ale i dodávat jednotlivé trvanlivé lahůdky samostatně na veletrhy, školení, či do domácností.

 Skladem máme celoročně bedýnky s nápisy k narozeninám, k výročím, ke svatbám a rovněž bedýnky vítající v novém zaměstnání.