Hodnoty a poselství

Snažíme se Vaši důvěru nezklamat
a neustále na sobě pracujeme.

Poselství

Milujeme české produkty

Ruční zpracování je naše vizitka.

Vybíráme české lahůdky nejvyšší kvality.

Osobně kontrolujeme kvalitu ve výrobnách.

Tradiční receptury a postupy výroby chceme zachovat i pro další generace.

Podpořte s námi pracovité lidi a poctivé výrobky. Stačí jen málo, nakupte si radost a chuť od nás.

Hodnoty

Věříme, že poctivý a ryze český produkt na trhu dárkových předmětů chyběl a máme spoustu plánů do budoucna a nechceme zůstat jen u jídla. Děkujeme za Vaše tipy na nové lahůdky a šikovné výrobce. Společně s Vámi vylepšujeme nabídku o další dobroty. Tzv. šuškandou nám velmi pomáháte v doporučeních do dalších nových firem. Posíláte nám skvělé zákazníky a společně můžeme rozdat ještě více radosti. To je pro nás největší dar a i zároveň vysvědčení, který dobíjí energii a chuť do dalších plánů.

Zákazníci nás podrželi v nejtěžších chvílích,

ale i víra v poselství Českých bedýnek

Před hlavní sezonou na podzim 2017 nás velmi zasáhla ničivá kalamita. Přišli jsme o vše, kompletní vybavení, vyladěné limitované edice lahůdek, ale i vysněné prostory na Dubině v Pardubicích. Zůstala nám víra v poselství Českých bedýnek, dále skvělý bedýnkový tým výrobců. Pomohli nám firmy a jednotlivci, kteří nás svými objednávkami podpořili a my mohli dál rozvíjet a stavět znova celou firmu a zázemí na Letišti v Pardubicích. A nikdy Vám to nezapomeneme!

 Co tedy spojuje České bedýnky s našimi zákazníky? Podpora a důvěra v poctivé a chutné výrobky a naše šikovné lidi v regionech. Společně podporujeme českou ekonomiku. Po více jak 5 letech jsme s celým týmem vyrobili tisíce bedýnek různých velikostí. Kromě Austrálie rozdávaly radost k různým příležitostem na všech kontinentech světa. Vždy Česká bedýnka hrdě reprezentovala naši zemi v srdci Evropy.

Novinky a náš směr

 Baví nás pro Vás vymýšlet nové kolekce na míru. Připravujeme kromě tří základních velikostí bedýnek i atypické bedýnky na přání. Rádi si hýčkáme firmy, které se k nám pravidelně vrací a tím nám pomáhají růst. Dokážeme připravovat malé balíčky na eventy, ale i dodávat jednotlivé trvanlivé lahůdky samostatně na veletrhy, školení, či do domácností.

 Skladem máme celoročně bedýnky s nápisy k narozeninám, k výročím, ke svatbám a rovněž bedýnky vítající v novém zaměstnání.

České bedýnky s.r.o.

IČO: 08330140
DIČ: CZ08330140
Firma je zapsána u Krajského soudu v HK, spisová značka C44196.

Adresa

Pražská 179,
530 06 Pardubice

Sledujte nás