Naše bedýnky

Milujeme s Vámi rozdávat radost!

Společně s Vámi připravíme na míru chutný a originální dárek, který vykouzlí úsměvy a bude i sloužit řadu let!. Podpoříme poctivé regionální výrobce z České republiky. Pomůžeme podpořit naše plodiny a pracovité lidi z malé země v srdci Evropy. 

Unikátní České bedýnky jsou vhodné pro Vaše blízké, zaměstnance i obchodní partnery a to nejen o Vánocích. Naši nabídku aktualizujeme v průběhu celého roku.

Jako jediní osobně navštěvujeme výrobny našich partnerů, abyste dostali do rukou opravdu limitovanou kolekci českých delikates nejvyšší kvality. Takový dárek nekoupíte nikde jinde. Buďte originální!

Na přání Vám do bedýnek vygravírujeme laserem ve vysoké kvalitě osobní věnování, firemní logo, nebo třeba motto dle Vašich představ.

Naše nabídka je široká, nabízíme tři základní velikosti bedýnek, ale připravíme Vám i balíčky nebo bedýnky na míru. V koláži viz. níže vidíte, jak lze jednotlivé bedýnky naplnit. Ceny hotových dárkových bedýnek se pohybují po naplnění delikatesami od 500Kč – 5000Kč vč. DPH, vše záleží na vybraném složení.

  • Nejmenší bedýnky 16,5*15*4
  • Malé bedýnky 21*15*10 
  • Střední bedýnky 30*21*11,5
  • Velké bedýnky 37,5*28*12
  • Nízké a vyšší malé podmisky 21*15*4,5 – 8 
  • Střední podmisky 30*21*8
  • Veliké podmisky 37,5*28*12

V kolekcích rádi zdůrazníme Vaše oblíbené i firemní barvy v podobě (stuh, metráže a dekorací). Exkluzivně nabízíme vložení Vašeho osobního či firemního dárku (blahopřání, vizitky, komplimentky, tužky, diáře, atd.)

Velice nám záleží na nejšetrnější přepravě těchto českých klenotů a proto dopravu a balné řešíme individuálně. Rádi je osobně zavážíme přímo k Vám. Bedýnky a podmisky malé a střední velikosti zabalené naplocho posíláme nyní přes společnost Zásilkovna na výdejní místa či na adresu.

 Vážíme důvěry těchto společností, kterým jsme připravovali firemní kolekce na přání.

Objednejte si bedýnku

3 + 14 =

České bedýnky s.r.o.

IČO: 08330140
DIČ: CZ08330140
Firma je zapsána u Krajského soudu v HK, spisová značka C44196.

Adresa

Pražská 179,
530 06 Pardubice

Sledujte nás