NAŠI ZÁKAZNÍCI

Pardubické závodiště – domov nejen Velké pardubické
Patří k rodinnému stříbru Pardubic a zná ji celá Evropa. Řeč je o legendární Velké pardubické. Nejen ona je doma na Pardubickém závodišti. První dostihová dráha byla v Pardubicích založena už v roce 1856. To už se ale na Pardubicku a v blízkém okolí dostihy běhaly. Vyvinuly se z parforsních honů, které sem v předchozích letech z Anglie přenesl hrabě Oktavián Kinský. A právě on a jeho přátelé stáli o několik let později také u zrodu Velké pardubické. První ročník se běžel 5. listopadu 1874 o dotaci 8 tisíc zlatých. Historicky prvním vítězem je anglický žokej George Sayers na francouzském hřebci Fantome.
Od té doby se běželo už 130 ročníků. Přestávku musela mít Velká pardubická jen v době obou válek, nekonala se také v roce 1968 po vstupu vojsk Varšavské smlouvy na naše území a jednou ji zhatilo velmi špatné počasí. Dnes je pořadatelem legendárního dostihu, který je starší než třeba fotbalová liga, společnost Dostihový spolek a.s. Založen byl v roce 1993, kdy v bouřlivých porevolučních letech bylo třeba ochránit i Velkou pardubickou. Dostihový spolek je pořadatelem nejen tohoto známého dostihu, který je zařazen do evropského seriálu Crystal Cup, ale také dalších dostihových dnů včetně čtyř kvalifikací na Velkou pardubickou, sportovních akcí i mezinárodní výstavy Koně v akci. Ovšem areál s rozlohou 56 hektarů, dvěma sportovními kolbišti a s velkou kapacitou tribun je otevřen celoročně. V zimních měsících nabízí ledové kluziště a v případě dostatečné sněhové pokrývky i lyžování na dostihovém okruhu. 

Petrof pianos

 

Již přes dva roky spolupracujeme s petrof pianos

 

Na slavnostním křtu knihy jsme se potkaly s paní Zuzanou Ceralovou Petrofovou a dostali pozvání na návštěvu tradiční výroby pian v Hradci Králové. Pro milovníky voňavého dřeva naprostý ráj. Ve výrobně pián jsme objevili odřezky luxusního rezonančního smrku.

 

Rozhodli jsme se, že jej budeme dále zpracovávat. A nejmenší velikosti dárkových bedýnek tzv. ekobedýnky byly brzy na světě. Měli jsme i možnost pro společnost Petrof Pianos připravovat reprezentativní kousky bedýnek pro vážené obchodní partnery, to byla nádhera.

 

Krajská hospodářská komora Pardubického kraje

Již od března 2007 působí na celém území Pardubického kraje. Poskytuje širokou škálu služeb týkajících se podnikání, např. poradenství právní, finanční, exportní, vzdělávací a související služby – ověřování certifikátů o původu zboží, vystavování karnetů ATA, LegalPoint. Je kontaktním místem CzechPoint, MYTO.CZ.

Je garantem programu Kvalifikovaný zaměstnanec, přijímá a zpracovává žádosti v rámci tohoto programu. Dále se zaměřuje na pořádání kurzů, workshopů a tematických setkání. Aktivně se podílí na tvorbě podnikatelské legislativy. Propojuje firmy se školami, podnikatele mezi sebou i se zástupci samosprávy, místní firmy se zahraničními partnery.

Ammeraal beltech s.r.o.

Denně v jihlavském závodě se vyrobí více jak tisíc pásů. Společnost Ammeraal Beltech, s.r.o., je lídrem na českém trhu ve výrobě komponentů pro logistiku, manipulaci a transport. Mezi hlavní produktové skupiny patří procesní a dopravní pásy, modulární pásy, ozubené řemeny a vysokovýkonné ploché řemeny. V posledních letech mají vysokou přidanou hodnotu speciality. Na přání zákazníka jsme schopni navrhnout a vyrobit téměř jakýkoli produkt dle zadaných požadavků.

 Nároky na výrobky se každoročně zvyšují. V dnešní době čelí zákazníci i my požadavkům na automatizaci a robotizaci. A právě tímto směrem se ubírá vývoj ozubených a plochých řemenů. Konkurenční výhodou společnosti je vlastní výroba. Dokážeme vyvíjet nové produkty s charakteristickými vlastnostmi, které zákazníci a trh vyžadují. Produkty musí být vhodné pro vysoké rychlosti, odolné maximálním i minimálním teplotám, zajištující například přesné polohování s požadavkem na dlouhodobou životnost v různých provozních podmínkách.

 

JHV – Engineering s.r.o.

JHV je další společností, která dokazuje, že české firmy mají světu co nabídnout. Jejich automatické linky najdete po celém světě. Těšíme se na další budoucí spolupráci a sdílíme vám jejich příběh, I jak se poprali s výzvami covidového roku.

JHV založil v roce 1999 Jaromír Hvížďala, původně jen jako malou, rodinnou firmu o 5 lidech. Začínali jsme s dodávkami 3D návrhů strojů a součástek, ale rychle jsme se posunuli i k výrobě menších jednoúčelových strojů. S rozvojem technologií a automatizace se zvyšovala poptávka po našich strojích, složitost i komplexnost dodávaných technologií.

detail ceske bedynky

Obchod

Vyberte si bedýnku

Unikátní České bedýnky jsou vhodné pro Vaše blízké, zaměstnance i obchodní partnery a to nejen o Vánocích. Naši nabídku aktualizujeme v průběhu celého roku.

Jako jediní osobně navštěvujeme výrobny našich partnerů, abyste dostali do rukou opravdu limitovanou kolekci českých delikates nejvyšší kvality. Takový dárek nekoupíte nikde jinde. Buďte originální!

České bedýnky s.r.o.

IČO: 08330140
DIČ: CZ08330140
Firma je zapsána u Krajského soudu v HK, spisová značka C44196.

Adresa

Pražská 179,
530 06 Pardubice

Sledujte nás